Nei Jia - Serwis Tomasza Grycana

Dalekowschodnie sztuki walki, a zwłaszcza Taijiquan, są moją wielką pasją i staram się propagować je jak najszerzej, dlatego od wiosny 1998 roku tworzę ten serwis wraz z internetowym magazynem "Świat Nei Jia". Mój przekaz jest prosty: "Każdy powinien coś ćwiczyć. A jeżeli już to robi, powinien wykonywać to z jeszcze większym zaangażowaniem". Początkowo moje strony istniały na serwerze "Polbox", a następnie przez kilka lat korzystałem z gościnności firmy "Compass Internet Systems".

Później udało mi się wykupić własną domenę i miejsce na serwerze. To wszystko mogło się zdarzyć tylko dzięki finansowemu wsparciu kilku osób. Mam nadzieję, że inni także włączą się do tej akcji i od czasu do czasu wrzucą swój grosik, a dzięki temu te strony będą miały długą egzystencję w wirtualnym świecie, za którą niestety również trzeba płacić. Jeżeli uważacie, że ten serwis jest interesujący i chcielibyście, aby w przyszłości dalej istniał i stale się rozwijał, zróbcie coś dla niego. Prześlijcie jakąś kwotę na moje konto:

Tomasz Grycan
11 1940 1076 3011 5851 0000 0000

dopisek: "Neijia"

Pamiętajcie też o tym, że opłaty za domenę i serwer pobierane są co roku. Jeżeli już zdecydujecie się wspierać ten serwis, to dobrze by było, abyście robili to dalej co jakiś czas. W przeciwnym wypadku może on po kilkunastu miesiącach egzystencji, zakończyć swoją działalność.

Kiedy idąc tą samą ulicą, spotykacie na swojej drodze muzyka, który zawsze gra coś co lubicie, wrzucacie mu od czasu do czasu coś do kapelusza. To taka forma podziękowania za to co robi. Wy czujecie się lepiej przy jego muzyce, on ma fundusze na swoje cele. Wszyscy są zadowoleni. Dzięki tym datkom muzyka stale gości na tej ulicy....

Decyzja należy teraz do Was. Możecie jak do tej pory być bierni i tylko korzystać z mojej pracy albo zrobić coś dla istnienia tych stron i wesprzeć mnie. Niezależnie od tego co postanowicie, zapraszam do lektury tego serwisu.

Tomasz Grycan

W 2018 roku serwis wsparli:

  • Jakub N. = 125 zł

Dziękuję :-)

| Powrót do strony głównej |